Vacation Simulator

Гра переносить нас у подорож до 2050 року, коли машини взяли на себе більшу частину відповідальності людей. Настав час дізнатися, як це – відпочивати на тропічному курорті у майбутньому.

Island Time

Під час подорожі морем ви зазнали краху на крихітному острові. Використовуючу свою дотепність, винахідливість та поради краба Карла, ви повинні знайти спосіб уберегти себе від голоду.

Prison Boss

Крутіть цигарки, варіть алкоголь та готуйте печиво для своїх злочинних сусідів. Заробіть репутацію та змініть умови проживання на краще.

Cook-Out

Ця дивна та химерна пригода розгортається в хатині кухаря в казковому лісі, у якій до чотирьох гравців потрібно працювати разом, щоб виконувати замовлення для голодної групи зачарованих істот.

Tennis

Тепер ви можете грати на справжньому тенісному корті та протистояти професійним тенісистам. Вам доведеться показати всі свої технічні та тактичні навички та піднятися в рейтингу світового туру.

City Car Driving

Реалістичній симулятор водіння автомобіля, який допомже вам освоїти навички керування машиною в різних дорожніх умовах, із зануренням у середу, максимально наближену до реальної.

DiRT Rally

Відчуйте напругу пілота, який знає, наскільки висока ціна помилки. На кожному етапі свої складності, покриття та погода. Всі машини зношуються, але команда допоможе вам не вилетіти, хоча кожне раллі – марафонське випробування.

Raw Data

Гра заточена на кооперативне проходження. Бойовий комплекс механізованих ворогів у декораціях наукової фантастики. Від вас залежить порятунок світу майбутнього від впливу корпорацій.

The Walking Dead: Saints & Sinners

Кожен виклик, з яким ви стикаєтесь, і рішення, яке ви приймаєте, має вплив на вашу долю. Боріться з нежиттю, шукайте корисні речі серед сміття у затоплених руїнах Нового Орлеану та стикайтеся з важким вибором для вас та інших, хто вижив.