VR-клуб Parallel

Сучасний клуб віртуальної реальності у Сумах з унікальними ігровими сюжетами. Тут ви зможете поринутись в унікальну атмосферу квестів, шутерів, спортивних симуляторів, інтерактивних ігор з можливістю вільного пересування та взаємодії з віртуальним світом.

VR-клуб Parallel поєднує в собі новітні технології та адреналін. Ми використовуємо найсучасніше обладнання в області VR зараз від HTC Vive PRO. Цей VR-шолом дозволяє на 100% поринути у світ віртуальної реальності. А завдяки авто-авіа симулятору Super Sim та PS4 pro ми маємо можливість подарувати додатковий незабутній досвід польотів на винищувачах та їзди на суперкарах!

Переваги VR-клубу Parallel

Найкраще обладнання
Ми пропонуємо нашим клієнтам найновіше обладнання для занурення у віртуальну реальність: 4 потужні станції HTC Vive PRO і 2 Oculus Rift та Quest 2. А також 2 ігрові приставки PS4 Pro.

Авто-авіа симулятор
Унікальне ігрове крісло Super Sim. Найкращий VR-симулятор для авіа-польотів, гоночних заїздів та інших пригод. Крісло індивідуально підлаштовується під Ваші габарити. Отримайте неймовірні емоції від польотів літаком або гонок на суперкарах!

Зручність та комфорт
Приміщення клубу облаштоване так, щоб ви почували себе вільно та комфортно під час гри. Також є зони для відпочинку та спостереження за грою друзів.

Великий вибір ігр
Ми хочемо, щоб відвідувачам було цікаво. Тому ми купуємо найновіші ігри різних жанрів, щоб індивідуально підібрати гру, орієнтуючись на інтереси та вік клієнтів. VR-квести, екшени, шутери, симулятори, хорори, пригоди, та інші жанри.

Правила й рекомендації клубу Parallel

[ Бронювання ]

Рекомендуємо бронювати час гри на нашому сайті або за телефоном. У разі запізнення, скасування або перенесення запису просимо попереджати нас про це заздалегідь.

[ Відвідування клубу ]

Просимо приходити на заброньований час сеансу не раніше ніж за 5 хв до початку. Перед Вами може закінчувати гру попередня група гравців.

[ VR vs алкоголь ]

Наполегливо просимо утриматися від відвідування нашого клубу у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Адміністрація має право відмовити в послузі з цих причин.

[ VR та Вагітність ]

Вагітним жінкам не рекомендується грати у віртуальній реальності.