Half-Life: Alyx

Це історія неможливої боротьбі проти жорсткої раси прибульців, відомої як Альянс. Ви граєте за Алікс Венс, і ви єдиний шанс людства на порятунок. Щодня ви дізнаєтесь ще більше про ворога, і щодня – це пошук його вразливостей.

Loco Dojo

Пориньте в химерний дерев’яний світ Loco Dojo та підійдіть до “стола випробувань” великого сенсея, щоб протиставити свої найдурніші навички своїм друзям чи незнайомцям у цій веселій соціальній VR-грі.

Angry Birds VR

Приєднайтесь до головних героїв та допоможіть виконати їхню місію з порятунку вкрадних яєць. Зелені свині вирішили відпочити на великому острові. Знайдіть їх і помститься за все.

Guns’n’Stories VR

Це динамічний VR-вестерн шутер, який повністю і без залишку занурює гравців у атмосферу дивного дикого западу. Наслідуючи заплутаний сюжет, ви зіткнетеся з натовпом грізних, але комічних ворогів і великими босами.

Tilt Brush

Навчіться створювати дивовижні малюнки, використовуючи тривимірні пензлі та віртуальний простір. Взаємодійте з палітрою, зірками, світлом і навіть вогнем, та перетворіть своє місце на незвичайне полотно.

Pay Day 2

Станьте грабіжником банків у компанії своїх друзів. Кожна місія Pay Day 2 заснована на командній грі, тому дії гравців повинні бути продумані. Крім того, результат місії буде залежати від обраних спеціалізацій персонажів.

Project Cars 2

Подорож у світ автоспорту! У Project Cars 2 на вас чекають захоплюючі враження. Чудові машини та неймовірні траси, а також реалістичне управління, динамічна погода та безліч режимів.

Minecraft

Роби все, що тобі сподобається, повністю занурившись у віртуальний світ! Зустріч віч-на-віч із жахливими мобами набуває нового сенсу, шарудіння в темряві печер викликають трепет завдяки тривимірному звуку, а промені сонця, що сходить, огортає тебе цілком.

Smashbox Arena

Smashbox Arena — командна екшн-гра з божевільними посиленнями на основі фізики. Стріляйте, ховайтесь за укриттям і координуйте дії з товаришами по команді. Грайте як в одиночній компанії, так і багатокористувацькому режимі.