Tennis

Тепер ви можете грати на справжньому тенісному корті та протистояти професійним тенісистам. Вам доведеться показати всі свої технічні та тактичні навички та піднятися в рейтингу світового туру.

Raw Data

Гра заточена на кооперативне проходження. Бойовий комплекс механізованих ворогів у декораціях наукової фантастики. Від вас залежить порятунок світу майбутнього від впливу корпорацій.

SCP: Labrat

Ви є піддослідним у підземному дослідницькому центрі SCP. Коли відбувається порушення стримування, ви повинні знайти вихід. Втікайте від SCP, виявляйте аномальні об’єкти та збирайте цінні ресурси по дорозі.

The Forest

Як єдині, хто вижив після аварії пасажирського літака, ви опинилися в таємничому лісі, борючись за виживання проти суспільства мутантів-канібалів. Шукайте, будуйте та досліджуйте в цьому жахливому симуляторі виживання.

Phasmophobia

Кооперативний психологічний хорор для 4 гравців. Паронормальні явища зростають, і ваша команда повинна використовувати все наявне у вас обладнання для полювання на привидів, щоб зібрати якомога більше доказів.

Blaston

В уповільненому кульовому пеклі Blaston ви нахиляєтеся, щоб ухилитися від наступних атак. Готуючи приголомшливі комбо, ви плануєте, як краще вразити ворога та продемонструвати блискучу майстерність.

Propagation VR

Ця гра підійме ваш адреналін, коли ви намагатиметесь пережити зомбі-апокаліпсис, озброївшись лише зброєю та кулаками. Бийтеся з жахливими зомбі та іншими мутантами різних видів. Чи вийдеш ті звідти живим?

Eagle Flight

Далеке майбутнє, де не залишилось живих людей. Події гри перенесуть вас до Парижа, де від його колишньої величі практично нічого не залишилося. Паріть у небесах над містом, вивчайте його околиці або схопитеся в битві за здобич разом із друзями.

After The Fall

Виживайте в руїнах Лос-Анджелеса альтернативних 1980-х років. Опануйте смертельну зброю і за допомогою жестів у реальності підкоріть собі руйнівні сили. Знайдіть власний стиль бою, і разом із гравцями з усього світу перемагайте орди.

Loco Dojo

Пориньте в химерний дерев’яний світ Loco Dojo та підійдіть до “стола випробувань” великого сенсея, щоб протиставити свої найдурніші навички своїм друзям чи незнайомцям у цій веселій соціальній VR-грі.