Vacation Simulator

Гра переносить нас у подорож до 2050 року, коли машини взяли на себе більшу частину відповідальності людей. Настав час дізнатися, як це – відпочивати на тропічному курорті у майбутньому.

Island Time

Під час подорожі морем ви зазнали краху на крихітному острові. Використовуючу свою дотепність, винахідливість та поради краба Карла, ви повинні знайти спосіб уберегти себе від голоду.

Prison Boss

Крутіть цигарки, варіть алкоголь та готуйте печиво для своїх злочинних сусідів. Заробіть репутацію та змініть умови проживання на краще.

Cook-Out

Ця дивна та химерна пригода розгортається в хатині кухаря в казковому лісі, у якій до чотирьох гравців потрібно працювати разом, щоб виконувати замовлення для голодної групи зачарованих істот.

Floor Plan 2

Це комедійна пригода, в якій багато головоломок. У перший день роботи начальник відправляє вас із дорученням повернути втрачений скарб, який переверне долю компанії. І гарні новини: вона десь у будівлі.

Loco Dojo

Пориньте в химерний дерев’яний світ Loco Dojo та підійдіть до “стола випробувань” великого сенсея, щоб протиставити свої найдурніші навички своїм друзям чи незнайомцям у цій веселій соціальній VR-грі.

Angry Birds VR

Приєднайтесь до головних героїв та допоможіть виконати їхню місію з порятунку вкрадних яєць. Зелені свині вирішили відпочити на великому острові. Знайдіть їх і помститься за все.

Guns’n’Stories VR

Це динамічний VR-вестерн шутер, який повністю і без залишку занурює гравців у атмосферу дивного дикого западу. Наслідуючи заплутаний сюжет, ви зіткнетеся з натовпом грізних, але комічних ворогів і великими босами.

Tilt Brush

Навчіться створювати дивовижні малюнки, використовуючи тривимірні пензлі та віртуальний простір. Взаємодійте з палітрою, зірками, світлом і навіть вогнем, та перетворіть своє місце на незвичайне полотно.