The Walking Dead: Saints & Sinners

Кожен виклик, з яким ви стикаєтесь, і рішення, яке ви приймаєте, має вплив на вашу долю. Боріться з нежиттю, шукайте корисні речі серед сміття у затоплених руїнах Нового Орлеану та стикайтеся з важким вибором для вас та інших, хто вижив.

The Forest

Як єдині, хто вижив після аварії пасажирського літака, ви опинилися в таємничому лісі, борючись за виживання проти суспільства мутантів-канібалів. Шукайте, будуйте та досліджуйте в цьому жахливому симуляторі виживання.

Phasmophobia

Кооперативний психологічний хорор для 4 гравців. Паронормальні явища зростають, і ваша команда повинна використовувати все наявне у вас обладнання для полювання на привидів, щоб зібрати якомога більше доказів.

Hellsplit: Arena

Це файтинг у темному фентезійному світі пізнього середновіччя, наповненного нежиттю. Страшно реалістично: колючі, ріжучі та тупі удари, захоплення, стусани, тактика переміщення – тільки від твого вміння та витривалості залежить результат кожного бою.

Propagation VR

Ця гра підійме ваш адреналін, коли ви намагатиметесь пережити зомбі-апокаліпсис, озброївшись лише зброєю та кулаками. Бийтеся з жахливими зомбі та іншими мутантами різних видів. Чи вийдеш ті звідти живим?

Doom VFR

DOOM VFR переносить динамічні бої у віртуальну реальність. Грайте за кібербійця, активованого ОАК для боротьби з демонами. Врятуйте базу на Марсі та досліджуйте світ DOOM з абсолютно нового ракурсу.

Arizona Sunshine

Arizona Sunshine – це шутер про нашестя зомбі. Режим сюжету, одиночна і мультиплеєрні режими гри. Зомбі можуть наближатися на відстань вітягнутої руки, і доки ви будете в шоломі, ніхто не зможе вам довести, що зомбі не має насправді.