Raw Data

Гра заточена на кооперативне проходження. Бойовий комплекс механізованих ворогів у декораціях наукової фантастики. Від вас залежить порятунок світу майбутнього від впливу корпорацій.

The Walking Dead: Saints & Sinners

Кожен виклик, з яким ви стикаєтесь, і рішення, яке ви приймаєте, має вплив на вашу долю. Боріться з нежиттю, шукайте корисні речі серед сміття у затоплених руїнах Нового Орлеану та стикайтеся з важким вибором для вас та інших, хто вижив.

SCP: Labrat

Ви є піддослідним у підземному дослідницькому центрі SCP. Коли відбувається порушення стримування, ви повинні знайти вихід. Втікайте від SCP, виявляйте аномальні об’єкти та збирайте цінні ресурси по дорозі.

The Forest

Як єдині, хто вижив після аварії пасажирського літака, ви опинилися в таємничому лісі, борючись за виживання проти суспільства мутантів-канібалів. Шукайте, будуйте та досліджуйте в цьому жахливому симуляторі виживання.

Boneworks

Це VR-пригода з експериментальною фізикою. Використовуйте знайдену фізичну зброю, інструменти та об’єкти, щоб битися в небезпечних ігрових пейзажах і таємничій архітектурі.

Hellsplit: Arena

Це файтинг у темному фентезійному світі пізнього середновіччя, наповненного нежиттю. Страшно реалістично: колючі, ріжучі та тупі удари, захоплення, стусани, тактика переміщення – тільки від твого вміння та витривалості залежить результат кожного бою.

Blaston

В уповільненому кульовому пеклі Blaston ви нахиляєтеся, щоб ухилитися від наступних атак. Готуючи приголомшливі комбо, ви плануєте, як краще вразити ворога та продемонструвати блискучу майстерність.

Propagation VR

Ця гра підійме ваш адреналін, коли ви намагатиметесь пережити зомбі-апокаліпсис, озброївшись лише зброєю та кулаками. Бийтеся з жахливими зомбі та іншими мутантами різних видів. Чи вийдеш ті звідти живим?

Eagle Flight

Далеке майбутнє, де не залишилось живих людей. Події гри перенесуть вас до Парижа, де від його колишньої величі практично нічого не залишилося. Паріть у небесах над містом, вивчайте його околиці або схопитеся в битві за здобич разом із друзями.

After The Fall

Виживайте в руїнах Лос-Анджелеса альтернативних 1980-х років. Опануйте смертельну зброю і за допомогою жестів у реальності підкоріть собі руйнівні сили. Знайдіть власний стиль бою, і разом із гравцями з усього світу перемагайте орди.